Sık Sorulan Sorular

3 Boyutlu Güvenlik Sistemi, internetten güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir. 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile internet alışverişi sırasında; müşteri, banka ve işyeri arasındaki bilgi akışı özel şifre ve anahtarlar ile sağlanır. Bu sistemi entegre eden işyerlerinden alışveriş yapan kart hamilleri işlem sırasında bankanın güvenli ortamında 3D Secure şifresini girerek alışveriş yapmaktadır. Alışveriş esnasında cep telefonunuza gelen tek kullanımlık Akıllı SMS ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz’in teslimatı tarafımızca özel kurye ve lojistik firmamız tarafından yapıldığı için her hangi bir teslimat ücreti bulunmamaktadır.

Maalesef, kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamakta.

Aynı gün saat 16.00’a kadar verilen ve ödemesi havale/eft ile yapılan siparişler  yine aynı gün akşam çıkartılmaktadır ancak kredi veya banka kartınız ile ödeme yapıp sipariş verdiğinizde en geç 3 iş günü içerisinde ürün çıkartılıp ve sizlere ortalama 5 – 7 iş günü içerisinde teslim edilir.

Tüm ürünlerimiz %100 orjinal, kapalı kutu ve garantilidir.

Ürün elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz,şartsız iptal,iade ve değişim hakkınız bulunmakta bu eticaret tarafında resmi olarak tüketici yasalarınca mecburi bir haktır.

Türk lirasının dolar karşısında oldukça fazla değer kaybetmesi,Ülke ekonomisinin de bazı sıkıntıların oluşması vb. durumlar gündemdeyken bizler akakce.com olarak akakceteknoloji.com’u hayat geçirdik ve sizlere en uygun fiyatlara istediğiniz elektronik ürünlere sahip olmanızı sağladık. Fiyatların uygun olmasının şirketimiz tarafında çeşitli ticari etken durumlar söz konusu bunlardan bazıları yapılan büyük çeşitli yatırım ve anlaşmalar ile birlikte teslimat vb. diğer tüm ek hizmetlerin tek şirket altında toplanmış olup maliyetlerin en uyguna düşürülmesi sonucu satışını yaptığımız site üzerinde ki tüm ürünler diğer sitelere göre daha uygun fiyatlardan satılmaktadır.